ROL

Conectat
ATENTIE!!!!!!!!ROL. forum. nu mai are activitate pe aceasta adresa. Daca aveti probleme trebuie postat pe forumul care se gaseste la adresa : http://realitateafaracenzura.ro/forum/

Anunt privind arile/subiecte. si moderare

Distribuiţi
    Admin
    Admin
    Admin

Data de inscriere : 29/08/2010

Anunt privind arile/subiecte. si moderare

Mesaj Scris de Admin la data de 16.09.10 6:55

Cum forumul este nou. si utilizatori putini. eu am deschis doar cateva subiecte pe cateva teme.Daca membrii vor si subiecte pe alte teme, se vor deschide arii noi pentru acele teme.Propunerile pentru subiecte/arii le puteti posta aici.
    Cei care vor o arie noua pe o anumita tema. si el o stapaneste bine. daca vrea sa si intretina acea arie, ca subiecte(moderatori/redactori subiecte)
    Astept cereri si propuneri aici

Acest subiect va fi deschis si vor putea posta si vizitatori. rog seriozitate si doritori de o colaborare sa posteze aici. sau sa se inscrie si sa dea un PM adminului. Pentru a putea tine legatura.

Se cauta oameni cu cunostinte in:Istorie.Medicina.Telefonie mobila Cu cunostinte in domeniul IT.si in general la toate domenile. cei care vor sa intre in comunitatea 4freeforinternet. o vor face gratuit, nu oferim bani pentru fiecare postare cum au cerut cateva persoane.

Ultima editare efectuata de catre %%%%% in 17.09.10 22:01, editata de 2 ori (Motiv : Rectificarea cu rosu)

anonim
    Vizitator

arie

Mesaj Scris de anonim la data de 17.09.10 16:51

Ar fi frumos o arie dedicata istoriei romaniei.
    Admin
    Admin
    Admin

Re: Anunt privind arile/subiecte. si moderare

Mesaj Scris de Admin la data de 17.09.10 17:51

anonim a scris:Ar fi frumos o arie dedicata istoriei romaniei.
    Daca cunosti istoria si vrei o arie de istorie. inregistreaza-te. imi dai un PM.si discutam,Dar trebuie sa te ocupi de acea arie.
    Astept un raspuns de la tine.
    Admin
    Admin
    Admin

Mesaj Scris de Admin la data de 18.09.10 17:13

Forumul 4freeforinternet. cauta colaboratori cu experienta in deverse domeni. Daca nu exista pe forum o arie pentru un anumit domeniu. se va face.acei colaboratori, vor fi si moderatori acelei arii,(4freeforinternet nu ofera bani pentru fiecare postare cum au cerut cateva persoane)
    cei care au cerut 1-3€. pe postare sa caute in alta parte, dar cred ca pe forumuri nu gasesc asa ceva.

-------------------------------------------------------------------------------
    http://inforol.net/

-

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: 22.11.18 5:14